13 вересня в ресторані Pravda Bar відбувся показ нової колекції футболок українського художникаAlexander Dets

13 вересня в ресторані Pravda Bar відбувся показ нової колекції футболок українського художника Alexander Dets. Для всіх цінителів живопису і ексклюзивних речей український художник Alexander Dets представив свою нову колекцію арт-футболкок до цього малюнком.

http://afisha.izum.ua/designers/sostoyalsya-pokaz-novojj-kollekcii-futbolok-ukrain_25646

http://geometria.ru/pravda-bar/events/715725

Колекція поєднує в собі дві улюблені теми автора – милих панд і незвичайних жінок, а також самурая як символу жіночих почуттів – часом прихованих під “бронею” особистості, часом колючих і ріжучих, але таких бажаних і обожнюваних. Автор показав 18 своїх робіт. Головною особливістю Арт-футболки Alexander Dets є її малюнок – авторське зображення, яке виконується виключно вручну за допомогою спеціальних фарб, пензлів і фломастерів. Кожна футболка унікальна, так як її малюнок існує лише в одному екземплярі. Про це свідчить особистий номер, який присвоюється кожному футболці.

Арт-футболки шиються за оригінальними лекалами з високоякісних тканин невеликими серіями (по 20-50 речей) в дизайнерському ательє. Всі моделі прекрасно носяться, піддаються прання і прасування. Їх споживчі якості нічим не поступаються будь-яким іншим речам, створеним з бавовни. Кожен власник Арт-футболок може похвалитися ексклюзивністю купленої речі і прихильністю до світу мистецтва. Погодьтеся, це дуже приємно в умовах великої кількості дизайнерського одягу. В арт-футболці від Alexander Dets ви ніколи не потрапите в ситуацію: “два однакових наряду на одному вечорі”.

Оригінальність Арт-футболок вже встигли оцінити багато сelebrities. Чарівні “панда з малюком” є у Каті Осадчої, також “панди” від Alexander Dets встигли побувати на телевізійних зйомках “Воскресіння з Кварталом” 95 Кварталу для каналу 1 + 1, передач каналу Music Box. Гоша Куценко став власником етнофутболкі з козаком Мамаєм.

Арт-футболки від Alexander Dets ви можете придбати в Києві в бутіку розважального комплексу D * Lux і мультибрендовому магазині La Strada, а також в Москві на сайті, незабаром і в інтернет магазині MASCVA.RU. Кожен покупець Арт-футболки від Alexander Dets, поповнюючи свій гардероб, одночасно стає володарем арт об’єкта у вигляді авторського малюнка на його улюбленій футболці.

31748374 31748287

1379469_546129905457681_1544111191_n