Договір Оферти

Умови згоди

  1. ПРЕДМЕТ УГОДИ

1.1. Продавець здійснює продаж Товарів через Інтернет-Магазин за адресою https://dets.com.ua

1.2. Замовляючи Товари через Сайт, Користувач погоджується з умовами продажу Товарів, викладеними нижче (далі – Умови продажу товарів)

1.3. Ці умови продажу товарів, а також інформація про товар, представлена ​​на Сайті, є публічною офертою відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України.

1.4. Ці умови можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку без повідомлення Користувача / Покупця. Нова редакція Умов набуває чинності з моменту її опублікування на Сайті, якщо не буде передбачено інше.

1.5. Акцепт даної Оферти вступає в силу з моменту відправки Покупцеві Продавцем електронного підтвердження прийняття Замовлення при оформленні Покупцем Замовлення на Сайті https://dets.com.ua.

1.6 Договір купівлі-продажу Товару вважається укладеним з моменту видачі Продавцем Покупцеві розрахункового документа, що підтверджує оплату Товару або зарахування грошових коштів на банківський рахунок Продавця.

Повідомляючи Продавцю свій e-mail і номер телефону, Відвідувач Сайту / Користувач / Покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв’язку Продавцем, а також третіми особами, що залучаються ним для цілей виконання зобов’язань перед Відвідувачами сайту / Користувачами / Покупцями, з метою здійснення розсилок рекламного і інформаційного характеру, що містять інформацію про знижки, майбутніх і діючих акціях та інших заходах Продавця, про передачу замовлення в доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов’язану з виконанням зобов’язань Покупцем в рамках Публічної оферти.

  1. ТОВАР І ПОРЯДОК ВЧИНЕННЯ КУПІВЛІ

2.1. Продавець забезпечує наявність на своєму складі Товарів, представлених на Сайті. Супроводжуючі Товар фотографії є ​​простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару. Супроводжуючі Товар опису / характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки. Для уточнення інформації по Товару Покупець повинен звернутися по електронній пошті написавши листа на decds@ukr.net

2.2. У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, останній має право виключити вказаний Товар із Замовлення / анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом направлення відповідного електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем або по телефону.

2.3. Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов’язань перед Покупцем.

2.4. Після оформлення Замовлення на Сайті https://dets.com.ua Покупцеві надається інформація про передбачувану дату доставки шляхом надсилання електронного повідомлення на адресу електронної пошти, вказаною Покупцем або по телефону. Менеджер, який обслуговує дане Замовлення, уточнює деталі Замовлення, погоджує дату доставки, яка залежить від наявності замовлених Товарів на складі Продавця і часу, необхідного для обробки і доставки Замовлення.

2.5. Очікувана дата передачі Замовлення в службу доставки повідомляється Покупцю менеджером, обслуговуючим Замовлення, по електронній пошті або при контрольному дзвінку Покупцеві.

Дата передачі Товару може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку в разі наявності об’єктивних, на думку Продавця, причин.

  1. ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕННЯ

3.1. Товар доставляється поштовим оператором у вигляді поштового відправлення з оплатою на сторінці оплати Сайту або електронного інвойсу за товар банківською картою або банківським переказом (в т.ч. міжнародним). Способи доставки: кур’єрські служби UPS або інші кур’єрські служби на розсуд Продавця в режимі “Експрес” або звичайному режимі. Конкретні терміни і умови доставки можуть бути узгоджені Покупцем з менеджером при підтвердженні Замовлення.

3.2. Територія доставки Товарів, представлених на Сайті, не обмежена межами України.

3.3. Затримки в доставці можливі зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.

3.4. При доставці Замовлення вручається Покупцеві або третій особі, зазначеному в замовленні в якості одержувача (далі Покупець і третя особа іменуються «Одержувач»). При неможливості отримання Замовлення, сплаченого за допомогою готівкового розрахунку, зазначеними вище особами, Замовлення може бути вручений особі, який може надати відомості про замовленні (номер відправлення і / або ПІБ отримувача), а також оплатити вартість замовлення в повному обсязі особі, яка здійснює доставку замовлення.

3.5. Ризик випадкової загибелі або випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому.

3.6. Вартість доставки кожного Замовлення розраховується індивідуально, виходячи з ваги Товару, регіону та способу доставки на останньому етапі оформлення Замовлення.

3.7. Обов’язок Продавця передати товар Покупцю вважається виконаним в момент отримання Покупцем відправлення, як цей момент визначається відповідно до діючих правил поштового зв’язку.

Порядок доставки та розкриття відправлень, що містять товар, визначається діючими правилами поштового зв’язку.

3.8. При прийнятті Замовлення від кур’єра, Одержувач зобов’язаний оглянути доставлений Товар і перевірити його на відповідність заявленій якості, асортименту та комплектності Товару, а також перевірити термін служби доставленого Товару і цілісність упаковки.

3.9. Уточнити дату, час і при необхідності маршрут доставки, можна у менеджера, який зв’язується з Покупцем для підтвердження Замовлення.

3.10. Користувач розуміє і погоджується з тим, що: здійснення доставки – окрема послуга, яка не є невід’ємною частиною придбаного Покупцем Товару, виконання якої закінчується в момент отримання Одержувачем Товару і здійснення платежу за нього. Претензії до якості придбаного Товару, що виникли після отримання та оплати Товару, розглядаються відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та гарантійними зобов’язаннями Продавця.

У зв’язку з цим придбання Товару з доставкою не дає Покупцеві право вимоги доставки придбаного Товару з метою гарантійного обслуговування або заміни, не дає можливості здійснювати гарантійне обслуговування або заміну Товару виїхавши до Покупця і не має на увазі можливість повернення вартості доставки Товару у випадках, коли Покупець має право на повернення грошей за Товар як такої, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

Всі товари, придбані Покупцем на Сайті і відправлені за межі України, можуть обкладатися імпортними податками, зборами, ПДВ і обмеженнями на ввезення в країні отримання, зазначеної Покупцем, оплата яких – особиста відповідальність Покупця і їх розмір не може бути повністю або частково компенсований Продавцем або розрахований заздалегідь на Сайті.

  1. ОПЛАТА ТОВАРУ

4.1. Ціна Товару вказується в гривнях. У разі здійснення Замовлення і подальшої відправки Товару за межі України, ціна вказується в валюті (долар США або ЄВРО), і не включає в себе податок на додану вартість.

4.1.1. Сума замовлення складається з вартості замовлених товарів.

4.2. Ціна Товару вказується на Сайті https://dets.com.ua. Що стосується неправильної вказівки ціни замовленого Покупцем Товару, Продавець інформує про це Покупця для підтвердження Замовлення по виправленій ціні або анулювання Замовлення. При неможливості зв’язатися з Покупцем дане Замовлення вважається анульованим.

4.3. Ціна Товару може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна за замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.

4.4. Оплата Товару здійснюється:

У разі здійснення Замовлення і подальшої його відправки на території України або за її межі – в гривні безготівковими коштами перед відправкою Замовлення в сумі, що відповідає сумі Замовлення, зазначеної в електронному листі з урахуванням знижок.

У разі здійснення Замовлення і подальшої його відправки на території України або за її межі – в гривні платіжними картами Visa і Master Card перед відправкою Замовлення в сумі, що відповідає сумі Замовлення, зазначеної в електронному листі з урахуванням знижок.

4.5. Продавець має право надавати знижки на Товари та встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умови нарахування вказані на Сайті і можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.

  1. Повернення товару І КОШТІВ.

5.1. Покупець має право обміняти Товар протягом 14 календарних днів з дня Отримання Товару

5.2 У разі індивідуального замовлення повернення коштів не здійснюється. Можлива заміна товару на аналогічній товар або іншу річ за погодження між Продавцем і Покупцем

  1. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ І ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ

6.1. Персональні дані Користувача / Покупця обробляється відповідно до Закону України від 01 червня 2010 № 2297-VI «Про захист персональних даних».

6.1.1. Продавець має право відправляти інформаційні, в тому числі рекламні повідомлення, на електронну пошту і мобільний телефон Користувача / Покупця з його згоди. Користувач / Покупець має право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення, що інформують Користувача / Покупця про замовлення і етапах його обробки, не можуть бути відхилені Користувачем / Покупцем.

6.2. Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Користувачем / Покупцем на Сайті в загальнодоступній формі.

6.3. Продавець має право здійснювати записи телефонних розмов з Користувачем / Покупцем. При цьому Продавець зобов’язується: запобігати спробам несанкціонованого доступу до інформації, отриманої в ході телефонних переговорів, і / або передачу її третім особам, які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлень, відповідно до Закону України від 02.10.1992 року № 2657-XII «Про інформації ».

  1. ДОДАТКОВІ УМОВИ

7.1. Продавець має право переуступати або яким-небудь іншим способом передавати свої права та обов’язки, що випливають з його відносин з Покупцем, третім особам.

7.2. Сайт та надані послуги можуть тимчасово частково або повністю бути недоступні унаслідок проведення профілактичних або інших робіт або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім повідомленням Покупців або без такого.

7.3. До відносин між Користувачем / Покупцем і Продавцем застосовуються положення законодавства України.

7.4. У разі виникнення питань і претензій з боку Користувача / Покупця він повинен звернутися до Продавця по телефону або іншим доступним способом. Всі суперечки сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів. У разі, якщо сторони не дійшли згоди, спір буде переданий на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

7.5. Визнання судом недійсності будь-якого положення цієї Угоди не тягне за собою недійсність інших положень.