Зазвичай, картина, ескіз або малюнок створюється автором на полотні, папері…, а чому не на одязі? Чому твори світу Арт повинні висіти на стінах музеїв і галерей, а не прикрашати речі і їх власника? Відповіддю на ці запитання і є творчість Олександра Дец.

–  Олександр Дец – український художник і дизайнер, засновник брендів одягу ALEXANDER DETS, ARTIST, DETSkie

– Бренд ALEXANDER DETS заснований в 2009 році.

– Під маркою ALEXANDER DETS продається арт-одяг зі справжніми малюнками, створеними художником, безпосередньо на одязі.

Основним стимулом малювати на одязі для Олександра, було розуміння «клоновості» і одноманітності речей, які створюються індустрією моди. Купити готову ексклюзивну річ практично не можливо. Бренди і дизайнери дуже рідко, а практично ніколи, не створюють річ в одному екземплярі, не тиражуючи її, хоча б по розмірній сітці. Зазвичай копій тисячі чи десятки тисяч. У сучасному світі моди справжня ексклюзивність – рідкісне явище.

Світ мистецтва, зокрема живопису, допомагає цю ексклюзивність привнести на речі. Кожен малюнок на одязі ALEXANDER DETS – унікальний і створюється виключно вручну за допомогою спеціальних фарб, пензлів і фломастерів.

Процес малювання на одязі майже нічим не відрізняється від створення картини на полотні або іншій, звичній для художника поверхні.

Арт-речі шиються по спеціально розробленим оригінальним лекалами з високоякісних тканин індивідуальними серіями. Всі моделі прекрасно носяться, піддаються пранню і прасуванню. Їх споживчі якості нічим не поступаються будь-яким іншим  якісним речам.

Одяг ALEXANDER DETS створений для тих, хто не сприймає копій і повторень. Хто знає, що речі повинні бути оригінальними та ексклюзивними, хто хоче виразити себе через одяг.

Одна з найулюбленіших тематик художника – «Панди». Кожна з них, втілена автором на тканині, має свій характер, виражає певні емоції, закликає задуматися про цінності. Панда стала символом художника, її зображення прикрашає логотип бренду.

Тварини і рослини, абстракція і експресіонізм, етно-тематика і переосмислення робіт відомих художників складають основну частину творчого доробку митця в рамках бренду ALEXANDER DETS. Кожен покупець Арт-одягу від ALEXANDER DETS не тільки поповнює свій гардероб, головне – він стає володарем арт-об’єкту у вигляді авторського малюнка.